fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
O SPORTOVCE TŘÍDY

O SPORTOVCE TŘÍDY

Na konci školního roku kromě výměny učebnic, úklidu pomůcek, hraní her a podobných dalších zábav vždycky sportujeme. Už dlouhé roky se náš sportovní den odehrává ve znamení atletického klání. Letos jsme sportování pojali poněkud pestřeji. Připravili jsme disciplíny pro slunečnou i „mokrou“ variantu, podle toho, co si počasí usmyslí. Samozřejmě, že 27. června v pondělí byla aktuální právě ta „mokrá“ varianta. Pršelo, jen se lilo. Sportovali jsme tedy ve škole – v tělocvičně, ve třídách, na chodbách školy. Naše celoškolní soutěž měla sedm disciplín – člunkový běh, trojskok z místa, skákání přes švihadlo, hod medicinbalem, sedy-lehy, podrž láhev a motorický test. Děti si prošly všechna stanoviště, na kterých jim učitelé – zde rozhodčí - naměřili a zapsali do třídního archu výkony a umístění. Všichni se snažili a soutěže byly někdy docela napínavé. Vyhlášení třech nejlepších sportovců z každé třídy proběhlo poslední den roku na nádvoří. Sláva vítězům, čest poraženým! Ale nešlo ani tak o vítězství, která byla někdy opravdu těsná, ale o to, že je potřeba občas, nejlépe často, pořádně hýbnout kostrou!

Mgr. Naďa Teclová

[nggallery id=501]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram