fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
VÝLET II. STUPNĚ - HURÁÁÁÁ!

VÝLET II. STUPNĚ - HURÁÁÁÁ!

Každý rok se děti těší na konec školního roku a také na to, že vyrazí společně na školní výlet. Letos 16. června jsme se (všichni „druhostupňáci“) vydali do Jihlavy. Zvolili jsme hromadnou dopravu. Toto rozhodnutí nám dodalo během akce patřičnou dávku adrenalinu. Ráno jsme do cílového města jeli tak přeplněným autobusem, že jsme se báli, abychom v některých stoupáních nemuseli vystoupit a autobus před sebou tlačit. Zpátky jsme jeli vlakem a díky zmatku v přestupech jsme si jen tak trochu zajeli až do Havlíčkova Brodu a zase zpátky. Všichni jsme se vrátili v pořádku a se zajímavými zážitky. Mnozí museli překonat strach z uzavřených prostor při prohlídce jihlavského podzemí. Další pak zvládli závratě a obavy z výšky při výstupu na vyhlídku jihlavské věže. Bylo potřeba také utratit nějaké to kapesné a dát si něco dobrého k jídlu. To vše se podařilo a můžeme s jistotou prohlásit, že výlet se nám vydařil.

Mgr. Naďa Teclová

[nggallery id=504]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram