fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
HUDEBNÍ POŘAD

HUDEBNÍ POŘAD

Ve čtvrtek 13. 10. 2016 se v prostorách školy opět po roce rozezněly dechové i strunné hudební nástroje a děti z mateřské školy a žáci prvního stupně si společně se svými učiteli připomněli písničky z večerníčků. Zahrát a zazpívat jim přijeli učitelé ze ZUŠ Žďár nad Sázavou p. Leoš Drahotský a p. Miroslava Smékalová. Přivezli s sebou jak nástroje tradiční – trubky, saxofony, klarinet, housle, baskytaru, tak i nástroje méně známé – pilu, dudy, banjolele, chrotu, sluneční buben nebo chalumeau. Pořad si užili nejen děti, ale i dospělí.

[nggallery id=516]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram