fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Turnaj v piškvorkách

Turnaj v piškvorkách

Ve čtvrtek 6. října se v rámci odpoledního vyučování konal turnaj žáků 2. stupně v piškvorkách. V této hře rozhoduje nejen logické myšlení, ale i bystrost a umění správně se rozhodnout.

Žáci byli v rámci svých kategorií (6.+7. třídy a 8.+9. třídy) rozděleni vždy do dvou skupin, z nichž dva nejlepší postoupili do semifinále a poté vítězové do finále. Některé souboje byly velmi urputné, ale přesto převládala přátelská atmosféra a radost ze hry. Všichni žáci se snažili, za což určitě zaslouží pochvalu.

A jak to tedy dopadlo? V kategorii 6. a 7. tříd obsadila bronzovou příčku Adéla Rumplíková, na 2. místě skončil Zdeněk Vitouš a 1. místo obsadil Tomáš Procházka. Ve druhé kategorii obsadila 3. místo Andrea Zeiserová, na 2. místě skončila Markéta Havlíková a vítězkou se stala Lenka Výletová. Gratulujeme!                                                   Antonín Štěpánek

[nggallery id=515]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram