fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Oblastní kolo v PIŠKVORKÁCH

Oblastní kolo v PIŠKVORKÁCH

V pátek 11. 11. 2016 se žákyně 8. a 9. ročníku zúčastnily oblastního kola v Piškvorkách, které se konalo na SOŠ a SOU v Jindřichově Hradci. Oblastnímu kolu předcházelo školní kolo, z něhož nejlepších 5 žáků postoupilo do kola oblastního. Konkurence byla velice silná, protože společně se základními školami soutěžily i školy střední. Nešlo nám ani tak o výsledek, jako o příjemný pocit ze hry.

Holky, bojovaly jste statečně! A za to zasloužíte uznání.

A. Štěpánek

[nggallery id=522]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram