fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Už Martin na bílém koni...

Už Martin na bílém koni...

Letošní oslava byla z historického hlediska významnější. Uplynulo již 1700 let od narození Sv. Martina.

Tradičně jsme se sešli v 17 hod. na nádvoří školy. Po vystoupení dětí z dramatického kroužku a také z mateřské školy jsme zapálili světýlka a vyšel průvod směrem k zámku. Tentokráte jsme Martina vyhlíželi delší dobu...ale přijel. Dovezl perníčky, které napekli žáci II. stupně ZŠ a děti se s radostí v srdci podělily se svými blízkými o sladkou dobrotu. V zájezdním hostinci byli tak laskaví a uvařili nám do várnice čaj na zahřátí. Rodiče spolu s dětmi si mohli prohlédnout připravenou výstavu výtvarných prací a jiných výrobků svých ratolestí. DĚKUJEME.

[nggallery id=521]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram