MAŠKARNÍ KARNEVAL VE ŠKOLCE

[nggallery id=534]

Veselí a radost provázely v úterý 28. února pracovníky školky a hlavně děti.  Už ze šatny přicházely do třídy v různých maskách a nadšení jim zářilo z očí :-)! Od rána zněla hudba, po svačině jsme obě třídy společně vytvořily  masopustní průvod. Děti navštívily kamarády z I. a II. stupně, zastavily se i u paní ředitelky , potom v kuchyni a všem zazpívaly veselou písničku Karneval. Ve školce  následovala promenáda a představení masek. Po skončení se starší Sluníčka rozloučila s menšími kamarády.  Ve svých třídách si děti pochutnaly na malém občerstvení. Po zbytek dopoledne se už jen tančilo a soutěžilo. Tečkou za příjemným dopolednem byly odměny za soutěžení. Z očí dětí zářila radost a spokojenost. Děkujeme rodičům za spolupráci a přípravu masek.

Posuďte sami...no nejsou úžasné :-D?!
[imagebrowser id=535]