Barevný den ve školce...ve škole byli v pyžamu :-)!! A odpoledne v družině bylo "zdravé" :-)!

„PYŽAMOVÝ“ DEN

V úterý 21. března jsme si školní den „okořenili“ špetkou humoru. Parlamenťáci zorganizovali „Pyžamový“ den. Ten den většina žáků a také pedagogů dorazila do školy v pyžamech, nočních košilích a županech. Ptáte se PROČ? V pondělí 20. 3. začalo JARO. Plakáty, které parlamenťáci vytvořili, hlásaly konec „medvědího“ spánku. Spacím oblečkem jsme s nadsázkou oslavili příchod jara. O velké přestávce se všichni „pyžamáci“ sešli na chodbě prvního stupně, byli odměněni bonbonkem za odvahu a na památku se vyfotili. S úsměvem jde všechno líp!

Mgr. N. Teclová

A zdravé "mlsání" v družině zmizelo velmi rychle :-)!