fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
TONDA OBAL NA CESTÁCH...ve školce i škole

TONDA OBAL NA CESTÁCH...ve školce i škole

Ve čtvrtek 16. března proběhla ve školce i škole série ekologických přednášek Tonda Obal na cestách. Formou pohádky, her, situačních video ukázek, ale i diskuze se malí i velcí účastníci seznámili s tříděním odpadu a s možností jeho dalšího využití. Mnozí byli překvapeni, co všechno se dá znovu využít. Recyklace papíru je ani moc nepřekvapila, ale že řada z nás nosí oblečení z recyklované umělé hmoty, tomu už věřili méně. Během dopoledne proběhlo 5 přednášek, děti i žáci se do programu zapojovali spontánně, lektor byl příjemný a ochotně odpovídal na všetečné otázky. Program se líbil, tak zas někdy s Tondou Obalem ahoj.

[nggallery id=538]

[nggallery id=539]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram