fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Projektový den - BEZPEČNĚ NA SILNICI

Projektový den - BEZPEČNĚ NA SILNICI

[nggallery id=553]
Ve čtvrtek 20. dubna se všichni žáci ZŠ zapojili do projektového dne „ Bezpečně na silnici“. Na osmi stanovištích plnili různé úkoly, které se týkaly silničního provozu. Zopakovali si význam dopravních značek, základní pravidla, průjezd křižovatkami, bezpečnostní prvky pro chodce i řidiče, výbavu kola. Prakticky si vyzkoušeli poskytování první pomoci. Škoda, že pro rozmary počasí si nemohli prověřit svoji šikovnost při jízdě zručnosti.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram