fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ZÁPIS DO ŠKOLY

ZÁPIS DO ŠKOLY

Jako každý rok se i letos konal na naší škole zápis do prvního ročníku. Tentokrát o něco později, než jsme byli zvyklí, až 11. dubna 2017. I když budoucích prvňáčků bylo méně, na slavnostní den jsme se dobře připravili my ve škole i oni se svými rodiči. Od 15.00 hodin čekali vyučující prvního stupně

v nazdobených třídách, až se předškoláci přijdou představit. Zatímco rodiče řešili nutné papírování, děti učitelům předvedly, co už umí – barvy, tvary, svůj podpis, počítání do 10, zručnost při zavazování tkaničky i vyprávění pohádky podle obrázků. Za odměnu si odnesly upomínkové předměty, které pro ně připravili žáci ve školní družině, a drobné dárky od sponzorů. Do prvního ročníku ve školním roce 2017/2018 bylo zapsáno 5 žáků.

[slideshow id=550]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram