fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
DOPRAVNÍ SOUTĚŽ V DAČICÍCH

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ V DAČICÍCH

[imagebrowser id=558]V oblastním kole „Dopravní soutěže mladých cyklistů“ v Dačicích naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Kačka Racková, Andrejka Zeiserová, Vašek Dušejovský a Michal Havlík.  Ošetření raněného i jízdy v provozu a přes záludné překážky  všichni zvládli ukázkově. Od medaile je dělilo několik málo trestných bodů získaných za znalosti dopravních předpisů. Věříme, že příští rok bude ještě úspěšnější a přejeme hodně kilometrů bez nehod.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram