fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
"Výtvarka" na hřišti

"Výtvarka" na hřišti

Zcela netypická hodina výtvarné výchovy sice začala ve třídě, ale po vysvětlení zadání jsme se přesunuli na víceúčelové hřiště. Tam teprve děti mohly vytvářet svá zcela ojedinělá dílka. Ve dvojicích sestavovaly různé obrazce z barevných papírových koleček. Jejich úsilí občas pokazil vítr a dílka narušil,  i přesto vytrvaly. Některé musely dokonce začít znovu,  ale všichni svou práci "dotáhli" do zdárného konce :-)!

[imagebrowser id=561]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram