fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
DĚTSKÝ DEN NA BERUŠCE

DĚTSKÝ DEN NA BERUŠCE

V pátek 2. června uspořádala škola ve spolupráci s Obecním úřadem Český Rudolec tradiční dětský den plný her a zábavy na dětském hřišti Beruška. Děti z mateřské školy a žáci základní školy plnili na osmi stanovištích různé úkoly, od házení a chytání míčků, „rybaření“ s papírovými rybkami, přes skládání různě obtížných puzzlí až ke sportovně laděným disciplínám – chůze na chůdách, nošení vody na lžíci ve slalomu nebo skákání v pytli. Za odměnu dostávali papírové žetony – „rudoleckou kačku“, které mohli v obchůdku vyměnit za lákavé ceny. Kdo byl unaven, mohl si odpočinout při malování na chodník. Příjemnou atmosféru dotvářel i skákací hrad, který zapůjčili pracovníci obecního úřadu. Netradičně byl na hřišti podáván i oběd. Přálo nám i počasí, takže jsme si den všichni užili a můžeme se těšit zase za rok.

[ngg_images source="galleries" container_ids="563" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram