fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
KROUŽEK DRAMATIKY

KROUŽEK DRAMATIKY

Ve středu 31. května jsme měli v tomto školním roce poslední schůzku kroužku dramatiky. Tentokrát jsme ji pojali trochu jinak. Bylo krásně slunečno a my jsme šli společně do místního obchodu, abychom se osvěžili chladivým nanukem. Cestou jsme tvořili pohybové etudy           pro fotoaparát a dobře jsme se při tom bavili, jak o tom svědčí fotografie. Také jsme se zastavili v zasedací místnosti OÚ, kde jsme si prohlédli výstavu výtvarných prací žáků školy. Naše věkově pestrá skupina žáků (od druháků až po deváťáky) se letos na schůzkách dramatiky dobře bavila a také svým vystoupením Báseň o jaru s Aprílovou školou potěšila maminky v programu             ke Dni matek a spolužáky v družině. HEZKÉ PRÁZDNINY!

Mgr. N. Teclová, vedoucí kroužku DRAMATIKY

[ngg_images source="galleries" container_ids="573" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram