fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
O ŠTÍT MĚSTA DAČIC

O ŠTÍT MĚSTA DAČIC

[ngg_images source="galleries" container_ids="574" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

909

Každý rok jezdíme na atletické závody do Dačic. Letos se konaly v úterý 6. června. Sestavení soupisky nebylo jednoduché, ve škole je nás málo. Někteří žáci ani nemají chuť si vyzkoušet atletickou disciplínu. Přemlouvat je a přesvědčovat, že pohyb je zdravý a že nemusí každý vyhrát, že stačí, když zabojuje svým výkonem o každý bod, nemá moc smysl. Nakonec nás jelo třináct, a tak jsme nemohli ani zdaleka obsadit disciplíny ve všech kategoriích. Ale všichni bojovali statečně a pak se odměňovali párkem v rohlíku nebo si s chutí dávali hranolky.

Přesto jsme přivezli úspěch – stříbrnou medaili – MILAN BŘEZINA ze 7. ročníku obsadil krásné  2. místo v hodu kriketovým míčkem výkonem 49,68 m. Na vítěze mu chybělo jen pár centimetrů. Dodatečně jsme také obdrželi pohár za 3. místo v pořadí malých škol.

Gratulujeme MILANOVI a všem děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Naďa Teclová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram