fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
MY JSME MALÍ ŘEMESLNÍCI

MY JSME MALÍ ŘEMESLNÍCI

[ngg_images source="galleries" container_ids="649" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Ve čtvrtek 19. října 2017 se v dopoledních hodinách školou rozléhaly lidové písničky s řemeslnickou tematikou. Pro děti z mateřské školy a žáky prvního stupně je přišli zahrát a zazpívat učitelé ze základní umělecké školy ve Žďáru nad Sázavou – Mgr. Leoš Drahotský a Mgr. Miroslava Smékalová. Hudební pořad s názvem „Písničky starých řemeslníků“ měl velký úspěch. S pomocí písniček se děti seznámily s některými dnes už skoro zapomenutými řemesly, viděly a slyšely různé hudební nástroje (flétny, klarinet, trubku, pozoun, dudy, harmoniku, cimbál) a společně si zazpívaly a zatancovaly. Bavily se nejen ony, ale i jejich učitelé.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram