fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Přespolní běh

Přespolní běh

[ngg_images source="galleries" container_ids="643" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Ve středu 4. října 2017 se konalo v parku u Jakuba v Jindřichově Hradci okresní kolo v Přespolním běhu – běháme s BK Tour. Do soutěže se zapojili i naši žáci Základní školy v Českém Rudolci Školu reprezentoval Konečný Tomáš, Novák Adam, Prokop Racek, Tesař Jan, Výleta David a Zamazal Lukáš. Pro žáky byl připravený závod v délce 2 km po lesních a polních cestách, při kterém museli překonat větší převýšení, prudké výběhy a sbíhání.  Nejlépe si s náročností tratě poradil Tomáš Konečný, který doběhl v čase 11:10,6 min., což stačilo na 42. místo. V těsném závěsu za Tomášem doběhl Prokop Racek v čase 11:24,3 min. (47. místo). Ostatní reprezentanti školy doběhli v závěru startovního pole těsně za sebou. Na 59. místě se umístil Výleta David, na 60. místě Zamazal Lukáš, na 61. místě Novák Adam a na 62. místě Jan Tesař. Celkově žáci obsadili 11. místo z 13. zúčastněných škol. Věříme, že žáci při tomto těžkém závodě nasbírali cenné zkušenosti, které budou moci uplatnit příští rok a dosáhnout tak lepších výsledků. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a doufáme, že žáci získali chuť na sobě více pracovat a dosahovat tak lepších výkonů.  

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram