fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Mikuláš ztratil plášť

Mikuláš ztratil plášť

[ngg_images source="galleries" container_ids="667" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Ale kdepak! Nic neztratil. Aspoň ten, který chodil 5. prosince dopoledne ve škole společně s andělem a několika čerty, naopak našel - v každé třídě školky a školy na něho čekaly děti, napjaté, natěšené, zvědavé, vystrašené, prostě od každého pocitu trochu … Každoroční Mikulášovo putování školou bývá veselé, hlučné, barevné a voňavé (někdy až moc). Tak tomu bylo i letos. Deváťáci – Andrea, Bětka, Kačka, Terka, Aneta, Honza a Filip – si řádění v kostýmech patřičně užili. Za rok na shledanou.

Mgr. Naďa Teclová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram