fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Čertovské rejdění ve školní družině

Čertovské rejdění ve školní družině

[ngg_images source="galleries" container_ids="660" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

V tomto roce nebyla ve školní družině Mikulášská nadílka, ale čertovské rejdění. Některé děti si donesly jednoduché masky čertů a čertic a všichni společně se vyřádili při pohybových hrách. Peklo si pro ně připravilo občerstvení v podobě zdravé svačiny ze zeleniny a ovoce.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram