fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
O TEREZCE, KTERÁ UMÍ POMÁHAT...

O TEREZCE, KTERÁ UMÍ POMÁHAT...

[ngg_images source="galleries" container_ids="658" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Často vídáme v televizi reportáže o slavných lidech, jak pomáhají lidem, kteří pomoc potřebují. Jedná se o finanční podporu, různé charitativní akce apod. Možná bychom mohli vědět, že ve škole jsou žáci, kteří také rádi pomáhají. Nemusí to být jen celebrity. Tereza Tesařová z 9. ročníku moc ráda háčkuje. Není to dnes už tak rozšířená záliba, mnoho dětí tráví hodně času u počítače, s mobilem nebo tabletem. Terezu baví háčkování, tvoří krásné věci, které potěší srdce i smysly. Co je důležité? Její háčkované hračky už potěšily i děti, které musí nějaký čas trávit v nemocnici. A proto si myslím, že si Tereza prostě zaslouží velkou pochvalu a naše uznání. Děkujeme, Terezko, a jsme na Tebe pyšní!

Mgr. Naďa Teclová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram