fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ

SRDCE S LÁSKOU DAROVANÉ

[ngg_images source="galleries" container_ids="657" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Podpora tradičních lidských hodnot, jako jsou láska, přátelství, rodina, vzájemná úcta, týmová práce a rozvoj tvůrčích dovedností dětí jsou základní cíle projektu Srdce s láskou darované. Do této soutěže pro malé kolektivy se přihlásila i školní družina naší   základní školy. Dětem se nápad ihned zalíbil. Příjemně nás překvapilo, že se rozhodly vyrobit srdce pro naše seniory. Po vzrušených debatách o podobě finálního výrobku zvítězilo srdce složené z různých materiálů. Na práci se podílela většina dětí z družiny podle svých možností už od října. Tvoření je natolik bavilo, že přibyl ještě adventní svícen a přáníčka. Termín předání výrobku byl stanoven na 6. prosince, kdy měl senior klub další posezení. Srdečné přijetí rozptýlilo počáteční trému. Děvčata si připravila pro babičky i básničky se zimní tématikou, společně se vyfotily a odcházely spokojené.  Doufáme, že i přítomné ženy měly stejný pocit a srdce s láskou darované jim udělalo radost a zpříjemnilo adventní čas.

                                                                                         Jindra Semotánová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram