fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
VÁNOČNÍ KARNEVAL

VÁNOČNÍ KARNEVAL

Blíží se Vánoce, úžasné svátky, na které se těší hlavně děti. Ve škole už se moc neučí, všichni už jsou myšlenkami někde jinde.

Ve čtvrtek 21. prosince 2017 jsme si nadělili dárek v podobě vánočního karnevalu. Program si připravili všichni žáci, ale hlavní slovo měli deváťáci, kteří karnevalové veselí nejen zahájili, ale i celé řídili a organizovali. Soutěže, odměny, hry, tanečky, hudba, …. Co víc si přát, když se máme radovat? V kulturním domě bylo hodně veselo. A tak to má být. Hezké Vánoce!

N. Teclová

[ngg_images source="galleries" container_ids="662" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram