fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ŠVIHADLOVÁ KRÁLOVNA

ŠVIHADLOVÁ KRÁLOVNA

[ngg_images source="galleries" container_ids="674" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Školní tělocvična se stala ve čtvrtek 25. ledna svědkem souboje o pomyslný švihadlový trůn. Děti ze školní družiny měly naskákat libovolným způsobem po dobu jedné minuty co nejvíce skoků a druhou disciplínou byl co největší počet přeskoků bez chyby. Všechny děti se snažily a strávily příjemné odpoledne plné pohybu.Královnou švihadla se stala Štěpánka Racková z páté třídy s nejvyšším počtem bodů.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram