fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Tříkrálové setkání

Tříkrálové setkání

[ngg_images source="galleries" container_ids="673" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Ve středu 10. ledna se ve školce sešly nejmenší děti s těmi nejstaršími při Tříkrálovém setkání. Deváťáci navštívili děti v mateřince. Jako dárek s sebou přinesli krátkou dramatizaci příběhu o třech králích. Celou vyučovací hodinu strávili společně s maličkými při písničkách a hrách. Ani více než desetiletý věkový rozdíl nebránil tomu, aby se světy dětí potkaly v příjemně stráveném čase. Všichni se těší na další setkání. 

N.Teclová

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram