fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
HALOVÝ FOTBAL

HALOVÝ FOTBAL

[ngg_images source="galleries" container_ids="703" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Koncem února se uskutečnila v Jindřichově Hradci soutěž v Halovém fotbalu. Našim žákům unikl postup do finále o nejmenší možný rozdíl. Po všech odehraných zápasech v základní skupině se jako úspěšný střelec zapsal pouze Lukáš Zamazal. Ostatní týmy měly po dvou vstřelených brankách a tato skutečnost je právem posunula do užšího finále. O dalším postupu totiž rozhodoval počet vstřelených branek, které byly bohužel v neprospěch našich hráčů.

 
I přes nepřízeň je nutné naše žáky pochválit za bojovný výkon. 

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram