fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Maškarní karneval ve školce

Maškarní karneval ve školce

[ngg_images source="galleries" container_ids="677" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

Ráno do školky nepřichází děti, ale klauni a princezny, čarodějové a čarodějnice a další pohádkové postavy. Letos jsme karneval měli 8. února. Jako každý rok jsme se v přestrojení objevily i my, učitelky - letos jako kuchařky.  Děti se naučily píseň „Maškarní plesy“, se kterou jsme obešli celou školu a probudili tak úsměv na nejedné tváři. Karnevalové veselí vždy pokračuje ve třídě promenádou všech masek, veselými hrami, soutěžemi, tančením a dováděním při veselých písničkách. Děti se i tentokrát vydováděly do sytosti a věříme, že si kromě drobných odměn domů odnesly i mnoho zážitků.

Více fotografií najdete ZDE.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram