fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA

V úterý 20. 2. 2018 se v Domě dětí a mládeže v Jindřichově Hradci uskutečnilo okresní kolo v Zeměpisné olympiádě. Jako úspěšný řešitel školního kola postoupil do Jindřichova Hradce žák 7. třídy Bedřich Nehyba, kterému se podařilo v okresním kole zvítězit. Již nyní nás těší Bedřichova účast v okresním kole, ale již vyhlížíme kolo krajské, které se uskuteční 28. 3. 2018 v Českých Budějovicích. 
 
Gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole Zeměpisné olympiády. 

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram