fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Florbal

[ngg_images source="galleries" container_ids="706" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

V březnu nás potěšil Český florbal, který v prosinci uspořádal ČEPS-cup (florbalový turnaj) pro žáky z I. stupně. Naši žáci na celém turnaji předváděli bojovný výkon a drželi krok s nejlepšími týmy. Za účast na okresním kole florbalového turnaje obdržela naše škola potěšující dárek v podobě 6 florbalových holí a 1 florbalového míčku, čehož si velmi vážíme. Žáci budou jistě velmi potěšeni až si nové náčiní vyzkouší při praktických cvičeních. 

 
Děkujeme našim žákům a Českému florbalu.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram