fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Žáci a žákyně ZŠ a MŠ  Český Rudolec se také zapojili do programu Česko sportuje - konkrétně do Odznaku všestrannosti, který je pod patronací Českého olympijského výboru. Žáci v této soutěži plní 10 disciplín, které mají silový, obratnostní, rychlostní a vytrvalostní charakter. Z každé disciplíny získají podle svého výkonu určitý bodový zisk a podle celkového součtu bodů se následně rozhodne, zda má žák dostatek bodů pro získání diamantového, zlatého, stříbrného nebo bronzového odznaku. Na bronzový odznak v 1. pololetí dosáhli následující žáci: František Kučera (4. třída), Miroslav Nehyba (4. třída), Josef Mašek (5. třída), Racková Štěpánka (5. třída). Ve 2. pololetí žáci v programu pokračují a již teď se těšíme, kdo další se stane držitelem Odznaku všestrannosti. 
 
Více informací o soutěži naleznete na internetových stránkách soutěže: www.ceskosportuje.cz

[ngg_images source="galleries" container_ids="704" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram