fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
OVOV - Okresní kolo

OVOV - Okresní kolo

V úterý 27. 3. 2018 se uskutečnilo okresní kolo soutěže Odznaku všestrannosti pouze však v pěti vybraných disciplínách. Konkrétně se jednalo o trojskok snožmo z místa, kliky, přeskoky přes švihadlo, hod medicinbalem a driblink. Po každé disciplíně obdrželi soutěžící podle svého výkonu určitý bodový zisk. 

Naši školu reprezentovali celkem tři žáci - Štěpánka Racková, Sabina Zamazalová a Miroslav Nehyba.  Štěpánka Racková se v průběhu soutěže pohybovala mezi 5. – 8. místem, celkově předvedla kvalitní výkony a umístila se ve své kategorii na 8. místě. Z chlapců naši školu zastupoval Miroslav Nehyba, který po prvních dvou disciplínách obsadil chvost soutěže. Avšak po své nejoblíbenější disciplíně, kterou je švihadlo, figuroval na 5. místě. Čtvrtá disciplína Míru posunula ještě výš v celkovém pořadí a to
na 4. místo. Konkurence však neusnula na vavřínech a poslední disciplína – driblink, ještě hodně zamíchala pořadím. Míra celkově obsadil krásné 5. místo, gratulujeme.  Z našich ,,třech statečných´´ se nejlépe dařilo Sabině Zamazalové, která sice měla nejméně početnou skupinu, ale pořadí na 2. a 3. místě se po každé disciplíně měnilo. 
O tom, které dvě dívky se podívají do krajského kola, rozhodla až závěrečná disciplína. Sabina věděla, že v driblinku nesmí zaváhat, pokud chce obsadit druhou příčku. Předvedla maximální nasazení a po dvou minutách driblovaní padla vyčerpaná k zemi, avšak odměnou za tento bojovný výkon se jí stalo druhé místo. Sabina vybojovala nejen medaili, ale i postup do krajského kola, které se uskuteční 17. 5. 2018 v Táboře.

Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

Výsledky a pravidla jednotlivých disciplín jsou dostupné na internetových stránkách: http://www.ceskosportuje.cz/

[ngg_images source="galleries" container_ids="708" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram