fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Vybíjená

Vybíjená

[ngg_images source="galleries" container_ids="707" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

V polovině března se ve Sportovní hale v Jindřichově Hradci uskutečnil turnaj 
ve Vybíjené pro žáky z prvního stupně. Tato hra má mezi žáky velkou oblibu, a proto není divu, že se do turnaje přihlásilo i velké množství škol. Ať se hraje kterákoliv forma vybíjené, je důležité nebát se chytit míč či se prudké ráně obratně vyhnout. Ovšem možná ještě důležitější je umět prudké rány soupeři oplatit. Ve všech těchto případech mají naši žáci velké rezervy a je důležité s nimi dále pracovat a rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Tento turnaj si však žáci i přes neúspěch v základní skupině užili a nasbírali cenné zkušenosti. 

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram