fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
MINIFOTBAL

MINIFOTBAL

Naši žáci po dobré zkušenosti z halového fotbalu vyrazili sbírat nové zkušenosti pod širé nebe na Minifotbal do Jindřichova Hradce. Prosadit se na tomto turnaji bylo pro žáky naší školy víc než těžké. Avšak i přes těžké soupeře, se kterými se naši hráči střetli, si na turnaji počínali s velkou bojovností a zaslouží si velkou pochvalu.  Děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 

[ngg_images source="galleries" container_ids="709" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram