fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

ZÁPIS DO 1. TŘÍDY

V úterý 10. dubna proběhl na naší škole zápis do první třídy. Zúčastnilo se ho 9 dětí. Úkoly pro ně byly připraveny ve dvou třídách. Děti skládaly a převyprávěly pohádku, zpívaly, recitovaly básničku, poznávaly geometrické tvary, barvy, zavazovaly tkaničku a plnily další úkoly, které měly prověřit jejich připravenost na školní docházku. Většina dětí přišla dobře připravena a jako odměnu si budoucí školáci odnesli drobné dárky.

Chvíle zápisu mají děti za sebou a za pár měsíců jim nastanou první „opravdové povinnosti“. Všem budoucím prvňáčkům i jejich rodičům přejeme, aby se jim ve škole líbilo, úspěšně dařilo a hlavně, aby se u nás cítili příjemně a spokojeně.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram