fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ŠTAFETOVÝ POHÁR

ŠTAFETOVÝ POHÁR

Ve čtvrtek 3. 5. 2018 se na atletickém stadionu v Jindřichově Hradci uskutečnily další atletické závody, konkrétně se jednalo o Štafetový pohár. Tato soutěž se v posledních letech těší velké oblibě nejen u učitelů tělesné výchovy, ale především u žáků prvního stupně základních škol. Zahrnuje dvě věkové kategorie - mladší (1. - 3. třída) a starší (4. - 5. třída), navíc pravidla soutěže také uvádí, že v každém družstvu musí být rovnoměrné zastoupení dívek a chlapců. V první části soutěže běželi žáci štafetu na 8 x 100 metrů a ve druhé části to je jednalo o delší štafetu na 8 x 200 metrů. Dále žáci soutěžili v doplňkových disciplínách, mezi které byl zařazen skok daleký, skok z místa a hod medicinbalem.
Naši žáci se na tuto soutěž připravovali již několik týdnů, ale konkurence byla velmi silná a nedala nám nic zadarmo.  Navíc atletický stadion navštívila většina našich žáků poprvé, takže jsme se rozhodli spíše sbírat zkušenosti a o kvalitní umístění se pokusit až následující školní rok. Jako odměnu získal každý žák nejen výjimečný zážitek, ale také náramek s nápisem JSEM ATLET. Pro žáky byl tento závod novou zkušeností a poskytl jim získání nové motivace pro trénink nejen lehké atletiky. 

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.  

[ngg_images source="galleries" container_ids="710" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram