fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU

Den Země

[ngg_images source="galleries" container_ids="684" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

 V pátek  20. 4. se naše škola již čtvrtým rokem zapojila do celostátní akce ,,Ukliďme svět, ukliďme Česko“.

V rámci Dne Země jsme se snažili uklidit obec Český Rudolec a její okolí.

            Vybavili jsme se pracovními rukavicemi, pytli na odpadky a po skupinkách se vydali na náves obce, víceúčelové hřiště, dále podél silnic ve směru na Markvarec, Valtínov, Penikov, Radíkov a Lidéřovice.  Během tří vyučovacích hodin jsme naplnili asi 40 pytlů odpadu. Opět nechyběly pneumatiky, plechovky od nápojů, výplně starých matrací a desítky krabiček od cigaret…

Celé dopoledne se neslo v příjemné atmosféře, kterou umocnilo krásné slunečné počasí.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram