fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
O malý štít města Dačice

O malý štít města Dačice

O malý štít města Dačice
Koncem května se naše škola zúčastnila již tradičně atletického klání O malý štít města Dačice. Žáci soutěžili v hodu míčkem, skoku dalekém, běhu na 60 metrů, běhu na 600 metrů/800 metrů a štafetě. Hod míčkem a vytrvalostní běh se ukázal jako velká slabina našich žáků a je třeba na tyto disciplíny zaměřit přípravu na příští školní rok. To umístění i výkony na 60 metrů, skoku dalekém a štafetě byly o dost příjemnější. Nejvíce se žákům dařilo ve skoku dalekém, kde si všichni naši soutěžící vytvořili osobní rekordy a dokonce nám to i cinklo. Za výkon 381 cm si totiž žákyně z 5. ročníku odvážela stříbrnou medaili. Velkou pochvalu si také zaslouží štafeta dívek, kterým se podařily krásné předávky a díky nim se umístili velmi dobře nejen ve svém rozběhu. To štafeta našich chlapců si ve druhém rozběhu běžela pro druhé místo, avšak soupeři nezvládli poslední předávku a tak se našim chlapcům podařilo svůj rozběh vyhrát. 
 
Celkově se naše družstvo umístilo na 6. místě z 10 zúčastněných škol, družstvo chlapců obsadilo celkově 8. místo, družstvo dívek 6. místo. Krásnou tečku v podobě vítězství byl pro naše žáky pohár za první místo, který získali v kategorii Základních škol s menším počtem žáků. 
 
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a těšíme na další ročník této zajímavé soutěže. 
 

[ngg_images source="galleries" container_ids="715" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram