fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
OVOV - krajské kolo

OVOV - krajské kolo

Ve čtvrtek 17. 5. 2018 se v Táboře uskutečnilo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. I naše škola tam měla svého zástupce, byla jím žákyně 4. ročníku naší Základní školy. Na soutěžící čekalo celkem 6 disciplín, ze kterých se účastníci snažili nasbírat co nejvíce bodů. Jednalo se o běh na 60 metrů, skok daleký, hod míčkem, shyby na šikmé lavičce, leh-sedy a volitelnou disciplínu (driblink po dobu 2 minut nebo běh na 1 000 metrů). Naše žákyně si nejlépe počínala v hodu míčkem, kdy její výkon 17,00 metrů stačil na 8. místo ve skupině. I leh-sedy byly pro naši žákyni úspěšnou disciplínou, za 2 minuty zvládla 54 opakování a tento výsledek stačil na 7. místo ve skupině. Celkově byla úroveň ostatních soutěžících o něco lepší, ale naše žákyně podala bojovný výkon a celkově po všech disciplínách obsadila 14. místo v Jihočeském kraji. Důležité je zlepšení dosažených výkonů a to především ve skoku dalekém, v hodu míčkem a v driblinku. 
 
Děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů. 
 

[ngg_images source="galleries" container_ids="711" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram