fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Atletický trojboj

Atletický trojboj

V letošním školním roce jsme se 6. června rozloučili se závody v Jindřichově Hradci při Atletickém trojboji. Jednalo se o velmi zajímavou soutěž pro žáky a žákyně prvního stupně, kteří vytvořili smíšená čtyřčlenná družstva a to hned ve dvou kategoriích. Následně všichni soutěžící změřili síly v hodu míčkem, běhu na 60 metrů a skoku dalekém. Nejlépe si v soutěži počínala Natálie Havlíková, která v kategorii starší dívky osadila 8. místo, těsně za ní na 10. místě poté skončila Štěpánka Racková. V kategorii mladších dívek se na 15. a 16. místě umístila Liliana Procházková a Barbora Procházková. Obdobně si vedli také v kategorii starší chlapců František Kučera (15. místo) a Adam Novák (16. místo). Ovšem v kategorii mladších chlapců si velmi dobře počínal nejmladší ze soutěžících Bohdan Sezemský, který osadil 11. místo i Ondřej Bártů, který skončil celkově na 13. místě. 
 
Nutné je naše žáky pochválit, neboť si většina z nich zlepšila své nejlepší výsledky alespoň ve dvou disciplínách, což je rozhodně příslib do dalších let. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a těšíme se na nový školní rok i soutěže, které nám přinese. 
 

[ngg_images source="galleries" container_ids="712" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

[ngg_images source="galleries" container_ids="713" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram