fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
BESEDA O PRNÍ POMOCI VE ŠKOLCE

BESEDA O PRNÍ POMOCI VE ŠKOLCE

[ngg_images source="galleries" container_ids="691" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

V rámci tématu „V zdravém těle zdravý duch“ se uskutečnila v mateřské škole beseda o zdraví a první pomoci. Navštívil nás mladý záchranář z jindřichohradecké nemocnice a poutavým způsobem dětem vyprávěl o nebezpečí, která na ně mohu číhat a hlavně, jak předcházet např. zlomeninám, popáleninám, opařeninám. Děti překvapovaly pana záchranáře mnohými vědomostmi a poznatky o našem těle a také zvídavými otázkami.

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram