fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
DEN DĚTÍ NA "BERUŠCE"

DEN DĚTÍ NA "BERUŠCE"

V pátek 1. 6. jsme ve spolupráci s obecním úřadem uspořádali zábavné dopoledne k oslavě Dne dětí, už poněkolikáté na dětském hřišti „Beruška“ za obecním úřadem. Počasí se vydařilo, děti i dospělí si dopoledne užili se soutěžemi sportovními i těmi, které prověřily jejich trpělivost a zručnost. Za nasbírané žetony si mohly děti ceny vybrat v bohatě zásobeném „obchůdku“. Dobrou náladu umocňovala i veselá muzika. Líbilo se snad všem, takže třeba zase za rok?!

[ngg_images source="galleries" container_ids="688" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram