fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
PĚŠÍ VÝLET ŠKOLKY DO MARKVARCE

PĚŠÍ VÝLET ŠKOLKY DO MARKVARCE

Objednali jsme si to správné počasí (ani déšť, ani horko) a výlet mohl začít. Hned na začátku cesty jsme se, jako správní výletníci, nasvačili v přírodě - na lavičkách fotbalového hřiště. Cesta pěkně ubíhala, protože vedla téměř celá po louce. Další zastávka byla na mlýně u Sotonů, kde jsme ve výběhu pozorovali tři neposedné ovečky. V další části cesty zazněla slova: „Kdy už budeme v té pohárně?“. V „pohárně“, tedy v markvarecké kavárně, jsme byli krátce na to. Zde jsme nalezli útulné a příjemné prostředí k odpočinku, ale také k načerpání sil ke zpáteční cestě. Tímto děkujeme Vágnerům za milé přijetí a péči o nás. Každý si mohl vybrat zmrzlinový pohár podle vlastního přání. Děti využily i dětského koutku. Z výletu si každý odnášel i suvenýr v podobě keramické magnetky. Ani jsme se nenadáli a byli jsme zpátky v Českém Rudolci. I na konci cesty měly některé děti síly na rozdávání.

                                                                                                 Za mateřskou školu Zdeňka Strašáková

[ngg_images source="galleries" container_ids="698" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram