fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Sportovní den

Sportovní den

V pondělí 25. 6. byl pro žáky základní školy uspořádán Sportovní den. Každý z žáků si vybral dvě pohybové aktivity, ve kterých se realizoval a soutěžil. Nabídka byla široká a každý si přišel na své. Pro žáky byl připraven atletický čtyřboj, skokanská soutěž, pohybová skladba, přehazovaná, stolní tenis a florbal.

[ngg_images source="galleries" container_ids="717" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram