fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Výlet Sluníček

Výlet Sluníček

Výlet předškoláků do Dačic a Slavonic jsme naplánovali na 12. června. Když se tento den blížil, trochu nás strašilo počasí. Všichni byli pro jistotu "vyzbrojeni" pláštěnkami, ale vůbec jsme je nepotřebovali. Poděkujme za to " Matce přírodě", že nám tak přála (jak pronesla Viki 🙂 ). 

V Dačicích jsme navštívili Dům dětí a mládeže, místo, kam chodí mnoho dětí do zájmových kroužků. A předškoláci si užívali v místnosti vyhrazené pro "baby club". Po té jsme vlakem odjeli do Slavonic a prošli si kratší trasu " podzemí". Pro někoho to byla zkouška odvahy - překonání strachu a zvládnuto bylo na výbornou! Odměnou byla osvěžující  zmrzlina. Z výletu si každý odvezl drobnost, kterou si sám koupil. 

[ngg_images source="galleries" container_ids="693" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram