fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Škola o prázdninách není tichá

Škola o prázdninách není tichá

Ačkoli se to nezdá, ve škole je živo i o prázdninách. Žáci i pedagogové si užívají zasloužené volno, ale provozní zaměstnanci mají stále plné ruce práce. Kromě běžného úklidu je čeká i úklid po řemeslnících. Na letošní letní prázdniny bylo naplánováno malování v mateřské škole, ve školní kuchyni a jídelně, sociálního zařízení ve škole, zázemí provozních zaměstnanců. Částečně je obměňováno vybavení školní kuchyně – nový sporák, konvektomat, výdejní vana. Pro zvýšení bezpečnosti bude během července instalován kamerový systém u vstupů do budovy i nové zvonky. Ve třídě mateřské školy dostanou děti nový koberec. Dokončuje se renovace dveří v celé škole. Vše musí být hotovo tak, aby se všichni mohli v září vrátit do uklizené a nazdobené školy.

[ngg_images source="galleries" container_ids="718" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram