fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ČAS JABLÍČKOVÉ VŮNĚ

ČAS JABLÍČKOVÉ VŮNĚ

Během tématu „Čas jablíčkové vůně“ jsme poznávali jablíčko všemi smysly. Paní kuchařky nám
z jablíček připravily výborný jablečný kompot, na svačinu jsme měli i přesnídávku a jablíčka jsme ochutnali nejen v syrové formě, ale i sušená – křížaly. Zjistili jsme, že o jablíčkách je mnoho písniček, které jsme si zazpívala a naučili se k nim i básničky. Jablíčko jsme také vymodelovali
z plastelíny a vytvořili k němu papírového ježečka. Týden s jablíčkem děti zakončily oblíbenou hrou „Kompot“.

[ngg_images source="galleries" container_ids="733" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram