fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Podzimní dílny

Podzimní dílny

Podzim nám zaklepal na dveře, a proto jsme na prvním stupni využili příležitosti a 5. října jsme si na podzimních dílnách, během tří vyučovacích hodin, vytvořili několik věcí z darů přírody, které nám v tento čas nabízí. Tvořilo se ve třech třídách. V první třídě si žáci vyráběli draka ze sena a dozdobili si ho kaštany, žaludy, … V druhé třídě tvořili ježka z brambor a šípku, ve třetí třídě jsme využili barevnosti listů a pokoušeli jsme se ztvárnit sami sebe. Žáci byli velmi šikovní a spokojení, výrobky se jim moc povedly.

                                                                                              Mgr. Kortanová Šárka

[ngg_images source="galleries" container_ids="729" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram