fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
Spisovatelka Ivona Březinová

Spisovatelka Ivona Březinová

IVONA BŘEZINOVÁ - současná česká spisovatelka literatury pro děti a mládež navštívila v říjnu naši školu a besedovala s dětmi prvního i druhého stupně. Ivona Březinová se věnuje literatuře pro všechny věkové kategorie dětí. Napsala už více než sto knih, některé z nich byly oceněny významnými literárními cenami. Za součást své profese považuje úzký kontakt se čtenáři. Proto jezdí s pověstným batohem plným knih za svými čtenáři přímo do škol, snaží se motivovat děti k četbě. Témata, kterým se v dětských knihách věnuje, jsou aktuální a někdy i citlivá. Namátkou zmíníme anorexii, patologické hráčství, multikulturní problematiku, Alzheimerovu chorobu atd. V poutavých příbězích líčí osudy dětí v reálném světě plném radostí, ale také starostí. Děkujeme paní Ivoně Březinové za návštěvu a za aktivní podporu dětského čtenářství.

Mgr. N. Teclová

 

[ngg_images source="galleries" container_ids="728" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram