fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
POŘAD O SOVÁCH

POŘAD O SOVÁCH

V pátek 16. 11. 2018 do naší školy opět po roce zavítal p. Hořák ze záchranné stanice Ikaros, aby nám přiblížil život ohrožených druhů živočichů. Jeho pořady jsou vždy zajímavé a poutavé jak pro menší děti z mateřské školy, tak pro žáky i pro dospělé. Letos byla beseda zaměřena na sovy. Mohli jsme pozorovat sovy různých velikostí, barev i stáří, někteří i velmi zblízka, jak je vidět na fotografiích. Pořad si všichni užili a už se těšíme, jaké další živočichy přiveze p. Hořák někdy příště.

[ngg_images source="galleries" container_ids="736" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram