fbpx
Logo ZŠ a MŠ Český Rudolec
MENU
ÚvodAktuality
ČERTÍ REJDĚNÍ

ČERTÍ REJDĚNÍ

[ngg_images source="galleries" container_ids="739" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="240" thumbnail_height="160" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="1" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="1" show_slideshow_link="1" slideshow_link_text="[Ukázat prezentaci]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"]

V úterý 4. 12. se přeměnila  po obědě  školní družina na pravou čertí školu. A co že se malí čertíci učili? Přece strašit, bušit na pekelnou bránu, padat k zemi, skládat čertí obrázky a další užitečné věci.­ Jen tancovat a řádit se učit nemuseli. To už všichni dobře uměli. Místo pekelného vysvědčení si za to vysloužili sladkou odměnu.

 

© Copyright 2022 - ZŠ a MŠ Český Rudolec - Všechna práva vyhrazena.

lockenvelopephone-handsetmap-markerchevron-downmenu-circlecross-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram